Ta spletna stran uporablja piškotke. Z nadaljnjim brskanjem po tej spletni strani izražate soglasje z njihovo uporabo. Več informacij najdete tukaj.

Preskoči na vsebino

Prijavite se v svoj račun

Ne izpolnjujte tega polja

Nova registracijaSte pozabili geslo?

ali
Prijavite se s Facebookom
Prijavite s Googlem
Nadaljuj v košarico
Podpora strankam:+386 38 280 589info@brainmarket.si
  • Moji priljubljeni
  • Blog
    BrainMarket.si
    Košarica Prazna košarica
    • BrainMax®
      • BrainMax® prehranska dopolnila
        • Za moške,
        • Minerali, multiminerali, elektroliti,
        • Za ženske,
        • Cilji,
        • Omega 3,
        • Vitamini in multivitamini,
        • Aminokisline,
        • Proteini,
        • Kolageni,
        • Antioksidanti,
        • Adaptogeni,
        • Prebiotiki in probiotiki,
        • Predtrenažni stimulansi,
        • Goveji organi,
        • Gobe in morske alge,
        • Tinkture,
        • Za vegane
      • BrainMax za moške
        • Prehranska dopolnila BrainMax za moške,
        • Kozmetika za moške,
        • Športna oblačila za moške
      • Živila
        • Sladke prigrizke in slani krekerji,
        • Živila brez glutena,
        • Sušeni plodovi,
        • Žitarice, žita, psevdožita,
        • Veganska živila,
        • Olja, maščobe in prečiščena masla,
        • Pice in zavitki,
        • Naravna sladila,
        • Začimbe in dišave,
        • Moke, mešanice in pudingi,
        • Riž, testenine, stročnice,
        • Superživila,
        • Omake in pesta,
        • Fermentirana in konzervirana živila,
        • Zdrave, naravne in osvežilne pijače,
        • Oreškove kreme, džemi in marmelade,
        • Gobe in morske alge
      • BrainMax za ženske
        • Prehranska dopolnila BrainMax za ženske,
        • Športna oblačila za ženske,
        • BrainMax naravna kozmetika za ženske
      • BrainMax za otroke
      • LAUF
      • Vzorci
        • Vzorci prehranskih dopolnil,
        • Vzorci živil
      • Fitnes pripomočki
      • Oblačila in modni dodatki
    • Poletje
    • Cilji
      • Trening in šport
      • Imunost
        • Zelišča,
        • Multiminerali,
        • Multivitamini
      • Koncentracija
      • Moško zdravje
        • Prehranska dopolnila za plodnost za moške,
        • Prehranska dopolnila za prostato,
        • Prehranska dopolnila za športno zmogljivost in regeneracijo
      • Spomin
      • Energija, vitalnost
      • Spanec
      • Duševno zdravje
      • Libido in plodnost
        • Prehranska dopolnila za plodnost za moške,
        • Prehranska dopolnila za plodnost za ženske
      • Hormonsko ravnovesje, sistem
      • Holesterol
      • Načrtovanje nosečnosti
      • Dolgoživost
      • Hidracija
      • Telesna teža
      • Sončenje
      • Prebava
        • Probiotiki,
        • Prebavni encimi,
        • Podpora črevesja,
        • Prebiotiki
      • Otroško zdravje
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Omega maščobne kisline - omega 3 za otroke,
        • Multivitamini za otroke,
        • Probiotiki za otroke
      • Čiščenje
      • Prehranska dopolnila za kosti, vezi in sklepno prehrano
      • Krvni sladkor
      • Prehranska dopolnila v nosečnosti
      • Žensko zdravje
    • Prehranska dopolnila
      • Minerali in multiminerali
        • Magnezij,
        • Cink,
        • Železo,
        • Selen,
        • Baker,
        • Kalcij,
        • Kalij,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Krom,
        • Molibden,
        • Elektroliti
      • Po organih in delih telesa
        • Kosti, sklepi, vezi,
        • Srce, žile,
        • Možgani,
        • Oči,
        • Koža, lasje, nohti,
        • Črevesje, želodec,
        • Jetra, ledvice,
        • Sečila,
        • Pljuča, dihalne poti
      • Športna prehrana
        • Športna prehrana po športih,
        • Fitnes prehranska dopolnila,
        • Beljakovine,
        • Aminokisline,
        • Elektroliti
      • Vitamini in multivitamini
        • Vitamin D,
        • Vitamin C,
        • Vitamin B,
        • Vitamini za ženske,
        • Multivitamini,
        • Vitamin K,
        • Vitamini za moške,
        • Vitamin E,
        • Vitamin A,
        • Vitamini za otroke
      • Prehranska dopolnila za vegane
      • Antioksidanti
      • Beljakovine
        • Sirotkini whey proteini,
        • Aromatizirane beljakovine,
        • Veganske beljakovine
      • Maščobe
        • Omega 3,
        • MCT maščobe
      • Aminokisline
        • Kreatin,
        • Glicin,
        • L-glutamin,
        • Druge aminokisline,
        • L-citrulin,
        • L-arginin,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeni
        • Ašvaganda,
        • Adaptogeni v kapsulah,
        • Adaptogeni v naravni obliki
      • Probiotiki
      • Elektroliti
      • Kolageni
      • Gobe
        • Reishi,
        • Hericium,
        • Cordyceps,
        • Čaga (čaga),
        • Maitake,
        • Šitake
      • Prehranska dopolnila za otroke
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Multivitamini za otroke,
        • Omega maščobne kisline - omega 3 za otroke,
        • Minerali za otroke,
        • Probiotiki za otroke
      • Morske in sladkovodne alge
      • Kolostrum (Colostrum)
      • Prebiotiki
      • Prehranska dopolnila za moške
      • Tinkture BrainMax
      • Prehranska dopolnila po cilju
      • Prehranska dopolnila za ženske
    • Ženske
      • Prehranska dopolnila za ženske
        • Za ženske,
        • Koža, lasje in nohti,
        • Nosečnost,
        • Podpora hormonskega sistema,
        • Plodnost,
        • Sečila
      • TOP izbor prehranskih dodatkov za ženske
      • Menstrualni pripomočki
      • Naravna kozmetika za ženske
      • Športna oblačila za ženske
    • Otroci
      • Vitamini in minerali za otroke
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Omega 3,
        • Multivitamini za otroke,
        • Probiotiki za otroke,
        • Za športne otroke,
        • Minerali za otroke
      • Zdrava prehrana in živila za otroke
      • Naravna kozmetika za otroke
      • Ekološka čistila za otroke
    • Oblačila in dodatki
      • Športna oblačila za ženske
        • Ženske pajkice, športne hlače in kratke hlače,
        • Ženske športne majice in topi,
        • Žensko športno spodnje perilo,
        • Ženski kolesarski dresi
      • Športna oblačila za moške
        • Moške športne hlače, trenirke in kratke hlače,
        • Moške športne majice in puloverji,
        • Moške kolesarske majice
      • Uniseks športna oblačila in dodatki
    • Živila
      • Sladke prigrizke in slani krekerji
        • Beljakovinske ploščice in piškoti,
        • Čokolade,
        • Sadje v čokoladi,
        • Čipsi in krekerji,
        • Žvečilni gumiji,
        • Sladke prigrizke in slani krekerji brez glutena,
        • Veganski sladki prigrizki in slani krekerji
      • Superživila
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorela,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Živila brez glutena
        • Sladke prigrizke in slani krekerji brez glutena,
        • Brezglutenske žitarice, žita, psevdožita,
        • Brezglutenske kreme, džemi in marmelade,
        • Brezglutenske testenine, stročnice in riž
      • Pijače
        • Osvežilne pijače,
        • Kakav in kakavne mešanice,
        • Čaji,
        • Kava,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombuča,
        • Energijske pijače in napitki
      • Živila za vegane
        • Veganski sladki prigrizki in slani krekerji,
        • Veganski namazi, džemi in marmelade,
        • Veganske žitarice, žita, psevdožita,
        • Veganske beljakovine,
        • Veganski riž, testenine in stročnice
      • Žitarice, žita, psevdožita
        • Granola,
        • Zajtrkovne kaše,
        • Žita in psevdožita,
        • Kosmiči,
        • Kvinoja,
        • Žitarice, žita, psevdožita za vegane,
        • Brezglutenske žitarice, žita, psevdožita
      • Začimbe in dišave
      • Oreščki in semena
      • Suho sadje
        • Liofilizirano sadje,
        • Suho sadje in zelenjava
      • Gobe in alge
        • Gobe,
        • Cordyceps,
        • Morske in sladkovodne alge
      • Oreškove kreme, džemi in marmelade
        • Sladke oreškove kreme,
        • Kreme, džemi in marmelade brez glutena,
        • Veganski namazi, džemi in marmelade BrainMax,
        • 100% oreškovi namazi,
        • BIO arašidovi namazi,
        • BIO lešnikove kreme BrainMax,
        • BIO džemi in marmelade,
        • BIO mandljeve kreme in masla BrainMax,
        • BIO indijski oreščki namazi BrainMax,
        • Beljakovinski namazi in masla
      • Olja, maščobe in prečiščena masla
      • Naravna sladila
      • Fermentirana in konzervirana živila
      • Pica, zavitki
      • Omake in pesta
      • Moke, mešanice in pudingi
      • Riž, testenine in stročnice
    • Dom
      • Vodeni filtri in vrči
      • Blokada modre svetlobe
        • 100% blokada modre svetlobe,
        • Blokada 100 % modre in zelene svetlobe,
        • Blokada 25-40 % modre svetlobe,
        • Blokada 80 % modre svetlobe
      • Posode za hrano, steklenice, šejkerji, torbe
      • Terapija z rdečo svetlobo
      • Razsvetljava
      • Brez odpadkov
      • Ekodrogerija
        • Čistilna sredstva,
        • Naravna in ekološka pralna sredstva,
        • Naravni in ekološki menstrualni vložki in tamponi
      • Aromaterapija
        • Eterična in esencialna dišeča olja,
        • Aroma difuzorji
    • Darila
      • Darilni boni
      • Darila do 80 €
      • Izbor NAJBOLJŠIH daril za moške
      • Darila do 40 €
      • Izbor NAJBOLJŠIH daril za ženske
      • Darila do 20 €
    • Kozmetika
      • Kreme in olja za sončenje
      • Nega telesa
      • Za moške
      • Nega zob
        • Zobne paste,
        • Zobne ščetke
      • Nega kože in ustnic
      • Za ženske
      • Nega las
      • Dezodoranti
      • Nega rok in nog
      • Otroška kozmetika
      • Darilni kompleti
    • Paketi
    • Novosti
      • Novosti v prehranskih dopolnilih
      • Novosti v živilih
      • Novosti v kozmetiki
      • Novosti za gospodinjstvo
      • Novosti v oblačilih
    • Moški
      • Prehranska dopolnila za moške
        • Za športno zmogljivost in regeneracijo,
        • Plodnost za moške,
        • Za prostato
      • Športna oblačila za moške
      • Naravna kozmetika za moške
    • Prihrani
      • Ugodni paketi
        • Ugoden paket prehranskih dopolnil,
        • Ugodni paketi živil,
        • Ugoden paket kozmetike
      • Akcija za prehranska dopolnila in bio živila
      • Reši me
      • Razprodaja - zadnji kosi
      • Akcija tedna
      • Ugodni paketi
    • Blagovne znamke
      • BrainLight
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Now® Foods
      • Swanson
      • TrainMax
    • Prijavite se
    Več
    Domov / Prehranska dopolnila / Maščobe

    Maščobe, Page 3

    • Omega 3
    • MCT maščobe

    Najbolj prodajano

    1661 mainimage
    NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 90 mehkih žel
    Na zalogi (>5 kos)
    97919
     
    €22,40
    NOW Foods CoQ10 60 mg + Fish Oil, 60 mehkih kapsul  Koencim Q10 z ribjim oljem, prehransko dopolnilo
    NOW Foods CoQ10 60 mg + Fish Oil, 60 mehkih kapsul Koencim Q10 z ribjim oljem, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 pcs)
    691315
     
    €12,79
    NOW Krill in CoQ10, 60 mehkih kapsul  Krillovo olje s koencimom Q10, prehransko dopolnilo
    NOW Krill in CoQ10, 60 mehkih kapsul Krillovo olje s koencimom Q10, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    872756
     
    €26,54
    Swanson Borage olje, 1000 mg, 60 mehkih kapsul  Olje boreča v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Swanson Borage olje, 1000 mg, 60 mehkih kapsul Olje boreča v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 pcs)
    410455
     
    €12,38
    Swanson Sojin lecitin, 1200 mg, 90 mehkih kapsul  Sojin lecitin, prehransko dopolnilo
    Swanson Sojin lecitin, 1200 mg, 90 mehkih kapsul Sojin lecitin, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    422827
     
    €13,12
    NOW Omega-3 ribje olje Gummy Chews, marakuja, 36 žvečilnih bonbonov  Žvečilni bonboni z EPA in DHA, prehransko dopolnilo
    NOW Omega-3 ribje olje Gummy Chews, marakuja, 36 žvečilnih bonbonov Žvečilni bonboni z EPA in DHA, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    858309
     
    €14,86
    Swanson Sončnični lecitin, 90 mehkih kapsul  Sončnični lecitin, prehransko dopolnilo
    Swanson Sončnični lecitin, 90 mehkih kapsul Sončnični lecitin, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    659331
     
    €15,10
    NOW Red Omega (Red Yeast Rice), 180 mehkih kapsul  Ribje olje s koencimom Q10 in rdečim fermentiranim rižem, prehransko dopolnilo
    NOW Red Omega (Red Yeast Rice), 180 mehkih kapsul Ribje olje s koencimom Q10 in rdečim fermentiranim rižem, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    441190
     
    €41,75
    NOW CLA, 800 mg, 90 mehkih kapsul  Dodatek prehrani s konjugirano linolno kislino (CLA)
    NOW CLA, 800 mg, 90 mehkih kapsul Dodatek prehrani s konjugirano linolno kislino (CLA)
    Na zalogi (3 pcs)
    531134
     
    €14,86
    NOW Deviško kokosovo olje, 1000 mg, 120 mehkih kapsul  Deviško kokosovo olje v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    NOW Deviško kokosovo olje, 1000 mg, 120 mehkih kapsul Deviško kokosovo olje v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    360428
     
    €15,28

    Sidebar

    Cena

    € 4€ 81
    1481

    Blagovne znamke

    127 elementov za prikaz

    Razvrščanje izdelkov

    Skupaj 127 elementov

    List of products

    primrose oil
    Imuniteta Razprodaja
    Osavi Primrose Oil with vitamin A & E, Svetlinovo olje z vitaminoma A & E, 1800 mg, 60 rastlinskih kapsul prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €7,30
    Cena na enoto: €0,12 / 1 capsule
    59418
    krill oil
    Srce in žile
    Osavi Super Krill Oil, 1180 mg, 60 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €20,77
    Cena na enoto: €0,35 / 1 capsule
    59553
    Swanson Borage olje, 1000 mg, 60 mehkih kapsul  Olje boreča v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Novost
    Swanson Borage olje, 1000 mg, 60 mehkih kapsul Olje boreča v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 kos)
    €12,38
    410455
    Snímek obrazovky 2024 06 07 v 13.33.08
    Duševna ravnovesje Imuniteta
    Swanson olje črne kumine, 500 mg, 60 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 kos)
    €8,12
    Cena na enoto: €0,14 / 1 capsule
    6452/1555
    Swanson Sojin lecitin, 1200 mg, 90 mehkih kapsul  Sojin lecitin, prehransko dopolnilo
    Novost
    Swanson Sojin lecitin, 1200 mg, 90 mehkih kapsul Sojin lecitin, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 kos)
    €13,12
    422827
    Swanson Sončnični lecitin, 90 mehkih kapsul  Sončnični lecitin, prehransko dopolnilo
    Novost
    Swanson Sončnični lecitin, 90 mehkih kapsul Sončnični lecitin, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 kos)
    €15,10
    659331
    207 Folic Acid 90
    Duševna ravnovesje Nosečnost
    Viridian Folna kislina z DHA 90 kapsul *Certifikat CZ-BIO-001
    Na zalogi (2 kos)
    €14,17
    Cena na enoto: €0,16 / 1 capsule
    23368
    1.AR Kids Omega 3 150ml
    Imuniteta
    Arctic Blue Kids Omega 3, 450 mg DHA, 380 mg EPA, Vitamin D 400 IU, 150 ml Prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €18,73
    Cena na enoto: €12,49 / 100 ml
    Podrobnost
    62337
    1.AR Vegan Omega 3 Algae 90 kapslí (250mg DHA & Vitamin D 400iu)
    Vegan Imuniteta Razprodaja
    Arctic Blue veganske omega 3 alge, 250 mg DHA in vitamin D 400 ie, 90 kapsul Prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €25,26
    Cena na enoto: €0,28 / 1 capsule
    Podrobnost
    62259
    1.AR Vegan Omega 3 Algae 90 kapslí (420mg DHA & 140mg EPA)
    Vegan Srce in žile
    Arctic Blue veganske omega 3 alge, 420 mg DHA, 140 mg EPA, 90 kapsul Prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €28,52
    Cena na enoto: €0,32 / 1 capsule
    Podrobnost
    62298
    Snímek obrazovky 2025 01 07 v 9.36.29
    Aroha Krillovo olje, 90 kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €32,61
    Cena na enoto: €0,36 / 1 capsule
    Podrobnost
    63660
    caviar oil vizual
    Akcija
    BrainMax Arctic Caviar Oil, 60 mehkih kapsul , 30 obrokov, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €42,81
    Cena na enoto: €0,71 / 1 capsule
    Podrobnost
    65706
    fish oil
    Srce in žile
    BrainMax Fish Oil & Astaxanthin, Super Omega 3, 3000 mg DHA a EPA, 275 ml Premium ribje olje, omega 3, BIO oljčno olje, polifenoli, BIO astaksantin, patentirani vitamin K2, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €40,77
    Cena na enoto: €14,83 / 100 ml
    Podrobnost
    61911
    64716 life extension skin supporting ceramides zdrava plet 30 kapsli
    Koža in lasje
    Life Extension Skin Supporting Ceramides, zdrava koža, 30 kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €35,05
    Cena na enoto: €1,17 / 1 capsule
    Podrobnost
    64716
    Snímek obrazovky 2022 03 16 v 8.27.19
    Srce in žile
    Life Extension Super Omega-3 EPA/DHA Fish Oil, Sesame Lignans & Olive Extract (ribje olje s sezamovimi lignani in izvlečkom oliv), 60 kapsul Veljavnost: 12/2023
    Trenutno ni na voljo
    €22
    Cena na enoto: €0,37 / 1 capsule
    Podrobnost
    36276
    01986eu super omega3 epa dha fish oil sesame lignans and olive extract eu 1 ezgif.com webp to jpg converter
    Srce in žile
    Life Extension Super Omega-3 EPA/DHA ribje olje, ribje omega-3 EPA/DHA, 240 mehkih kapsul Prehransko dopolnilo
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Trenutno ni na voljo
    €50,97
    Cena na enoto: €0,21 / 1 capsule
    Podrobnost
    67044
    Snímek obrazovky 2022 08 16 v 14.32.55
    Srce in žile Zdravje oči
    Nordic Naturals Arctic Cod liver oil Lemon (omega 3, ribje olje) limona, 237 ml
    Trenutno ni na voljo
    €31,38
    Cena na enoto: €13,24 / 100 ml
    Podrobnost
    38850
    RUS 02725 Childrens DHA Xtra 2oz af711484 c3da 4750 8a87 04ecf01360ac
    Zdravje oči
    Nordic Naturals Children's DHA Xtra, Omega 3 za otroke (Jagodni punč), 880 mg, 60 ml
    Trenutno ni na voljo
    €30,97
    Cena na enoto: €51,62 / 100 ml
    Podrobnost
    35781
    Snímek obrazovky 2024 02 26 v 14.22.13
    Zdravje oči
    Nordic Naturals Children's DHA, Omega 3 za otroke - jagoda, 530 mg, 119 ml
    Trenutno ni na voljo
    €19,14
    Cena na enoto: €16,08 / 100 ml
    Podrobnost
    98164
    Snímek obrazovky 2020 08 13 v 10.02.14
    Tip Zdravje oči
    Nordic Naturals Children's DHA, Omega 3 za otroke - Jagoda, 530 mg, 237 ml
    Trenutno ni na voljo
    €29,34
    Cena na enoto: €12,38 / 100 ml
    Podrobnost
    97952
    Nordic Naturals Children's DHA, Omega 3 pro děti jahoda, 530mg, 473 ml
    Zdravje oči
    Nordic Naturals Children's DHA, Omega 3 za otroke - jagoda, 530 mg, 473 ml
    Trenutno ni na voljo
    €51,38
    Cena na enoto: €10,86 / 100 ml
    Podrobnost
    98111
    RUS 01706RA1 Childrens DHA Vegetarian 120ct Box Front f753c1a0 b6a8 4b1d 948d 9f8d6f4a0e9a
    Zdravje oči
    Nordic Naturals Children's DHA, Omega 3 za otroke - okus jagodičevja, 375 mg, 120 žvečljivih mehkih gelov Prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €27,30
    Cena na enoto: €0,23 / 1 capsule
    Podrobnost
    59934
    Snímek obrazovky 2025 04 17 v 9.15.35
    Imuniteta Razprodaja Zdravje oči
    Nordic Naturals Children's DHA'xtra ribje olje, Omega-3 ribje olje za otroke, gozdne jagode, 880 mg, 60 ml
    Trenutno ni na voljo
    €32,61
    Cena na enoto: €54,35 / 100 ml
    Podrobnost
    66111
    Snímek obrazovky 2025 04 04 v 12.03.10
    Srce in žile
    Nordic Naturals Cholesterol Support Omega Blend, raztopina holesterola, 60 mehkih kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €36,69
    Cena na enoto: €0,61 / 1 capsule
    Podrobnost
    65451
    Snímek obrazovky 2022 07 23 v 21.31.21
    Srce in žile Zdravje oči
    Nordic Naturals Omega, 1560 mg, limona, 237 ml
    Trenutno ni na voljo
    €28,52
    Cena na enoto: €12,03 / 100 ml
    Podrobnost
    38424
    Snímek obrazovky 2022 07 24 v 6.27.54
    Srce in žile Zdravje oči
    Nordic Naturals Omega, 1560 mg, Limona, 473 ml
    Trenutno ni na voljo
    €48,93
    Cena na enoto: €10,34 / 100 ml
    Podrobnost
    38430
    Snímek obrazovky 2025 04 04 v 14.06.03
    Imuniteta
    Nordic Naturals otroške žvečilne žvečilke DHA, ribje olje za otroke 3+, tropsko sadje, 30 gumijev
    Trenutno ni na voljo
    €24,44
    Cena na enoto: €0,81 / 1 kos
    Podrobnost
    65454
    Snímek obrazovky 2025 04 04 v 10.14.19
    Nosečnost Zdravje oči
    Nordic Naturals Prenatal DHA Fish Oil, ribje olje za nosečnice, 90 mehkih kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €32,61
    Cena na enoto: €0,36 / 1 capsule
    Podrobnost
    65448
    Snímek obrazovky 2021 09 17 v 9.19.47
    Imuniteta Srce in žile
    Nordic Naturals Ultimate Omega 1280 mg z vitaminom D, limona, 60 mehkih gelov
    Trenutno ni na voljo
    €30,97
    Cena na enoto: €0,52 / 1 capsule
    Podrobnost
    6452/320
    71 rjLBtoHL. AC SL1500
    Imuniteta Srce in žile
    Nordic Naturals Ultimate Omega Xtra, 3400 mg, limona, 237 ml
    Trenutno ni na voljo
    €80,35
    Cena na enoto: €33,90 / 100 ml
    Podrobnost
    24371
    ulimate omega 2
    Srce in žile Zdravje oči
    Nordic Naturals Ultimate Omega, 2840 mg, Limona, 119 ml
    Trenutno ni na voljo
    €43,62
    Cena na enoto: €36,66 / 100 ml
    Podrobnost
    98259
    Cod liver oil, 180 caps
    Srce in žile
    NOW Cod Liver Oil (omega 3, ribje olje), 1000 mg, 180 mehkih kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €24,44
    Cena na enoto: €0,14 / 1 capsule
    Podrobnost
    23266
    Cod liver, 90 caps
    Srce in žile
    NOW Cod Liver Oil, 1000 mg, 90 mehkih kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €13,43
    Cena na enoto: €0,15 / 1 capsule
    Podrobnost
    11732
    1613 mainimage
    Srce in žile Zdravje oči
    NOW DHA-500, 500 DHA/250 EPA, Omega 3, 180 mehkih žel
    Trenutno ni na voljo
    €46,07
    Cena na enoto: €0,26 / 1 capsule
    Podrobnost
    98982
    NOW Krill in CoQ10, 60 mehkih kapsul  Krillovo olje s koencimom Q10, prehransko dopolnilo
    Novost
    NOW Krill in CoQ10, 60 mehkih kapsul Krillovo olje s koencimom Q10, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    €26,54
    Podrobnost
    872756
    Snímek obrazovky 2024 11 18 183831
    Spomin Srce in žile
    NOW Krill Oil Neptune (krilovo olje), 1000 mg, 60 mehkih kapsul
    Trenutno ni na voljo
    €50,15
    Cena na enoto: €0,84 / 1 capsule
    Podrobnost
    23658

    Listing controls

    Pagination

    You are on page 3 of 4.

    • 1
    • 3
    • 4
    Skupaj 127 elementov
    Top

    Footer

    BrainMarket.si

    Informacije za vas

    • Kontakti
    • Vaši priljubljeni izdelki
    • Najpogosteje zastavljena vprašanja
    • Dostava in plačila
    • Reklamacije in vračilo blaga

    O podjetju

    • O nas
    • Zgodovina
    • Kontakti
    • Veleprodaja
    • O BrainMaxu
    • Lastna živilska proizvodnja
    • Pomagamo

    Naši projekti

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Prijavite se na e-novice

    in prejmite nasvete za zdrav življenjski slog, ekskluzivne ponudbe in informacije o novih izdelkih – vnesite svoj e-naslov.

    Sledite nam na družbenih omrežjih:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    GLS DPD UPS VISA MasterCard Apple Pay Google Pay Klarna.
    Najdete nas v 10 evropskih državah:
    SI SI
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.si. Vse pravice pridržane.
    • Politika zasebnosti
    • Pogoji poslovanja
    • Cookies
    • Ustvarjeno s Shoptet Premium
    Več kot 200.000 preverjenih ocen
    Naši izdelki so laboratorijsko testirani
    Več kot 900.000 opravljenih naročil
    Brezplačna dostava od €50

    Kontakt

    • info@brainmarket.si
    • +386 38 280 589
    • https://www.facebook.com/profile.php?id=61567708568903
    • brainmarket_si

    Naroči se na novice

    Enter your email and we will send you informations about new products in our e-shop.

    Ne izpolnjujte tega polja

    Z vnosom e-pošte se strinjate z pogoji varstva osebnih podatkov

    Shoptet PremiumUstvaril Shoptet Premium Avtorske pravice 2026 BrainMarket.si. Vse pravice pridržane. Uredi nastavitve piškotkov