Ta spletna stran uporablja piškotke. Z nadaljnjim brskanjem po tej spletni strani izražate soglasje z njihovo uporabo. Več informacij najdete tukaj.

Preskoči na vsebino

Prijavite se v svoj račun

Ne izpolnjujte tega polja

Nova registracijaSte pozabili geslo?

ali
Prijavite se s Facebookom
Prijavite s Googlem
Nadaljuj v košarico
Podpora strankam:+386 38 280 589info@brainmarket.si
  • Moji priljubljeni
  • Blog
    BrainMarket.si
    Košarica Prazna košarica
    • BrainMax®
      • BrainMax® prehranska dopolnila
        • Za moške,
        • Minerali, multiminerali, elektroliti,
        • Za ženske,
        • Cilji,
        • Omega 3,
        • Vitamini in multivitamini,
        • Aminokisline,
        • Proteini,
        • Kolageni,
        • Antioksidanti,
        • Adaptogeni,
        • Prebiotiki in probiotiki,
        • Predtrenažni stimulansi,
        • Goveji organi,
        • Gobe in morske alge,
        • Tinkture,
        • Za vegane
      • BrainMax za moške
        • Prehranska dopolnila BrainMax za moške,
        • Kozmetika za moške,
        • Športna oblačila za moške
      • Živila
        • Sladke prigrizke in slani krekerji,
        • Živila brez glutena,
        • Sušeni plodovi,
        • Žitarice, žita, psevdožita,
        • Veganska živila,
        • Olja, maščobe in prečiščena masla,
        • Pice in zavitki,
        • Naravna sladila,
        • Začimbe in dišave,
        • Moke, mešanice in pudingi,
        • Riž, testenine, stročnice,
        • Superživila,
        • Omake in pesta,
        • Fermentirana in konzervirana živila,
        • Zdrave, naravne in osvežilne pijače,
        • Oreškove kreme, džemi in marmelade,
        • Gobe in morske alge
      • BrainMax za ženske
        • Prehranska dopolnila BrainMax za ženske,
        • Športna oblačila za ženske,
        • BrainMax naravna kozmetika za ženske
      • BrainMax za otroke
      • LAUF
      • Vzorci
        • Vzorci prehranskih dopolnil,
        • Vzorci živil
      • Fitnes pripomočki
      • Oblačila in modni dodatki
    • Poletje
    • Cilji
      • Trening in šport
      • Imunost
        • Zelišča,
        • Multiminerali,
        • Multivitamini
      • Koncentracija
      • Moško zdravje
        • Prehranska dopolnila za plodnost za moške,
        • Prehranska dopolnila za prostato,
        • Prehranska dopolnila za športno zmogljivost in regeneracijo
      • Spomin
      • Energija, vitalnost
      • Spanec
      • Duševno zdravje
      • Libido in plodnost
        • Prehranska dopolnila za plodnost za moške,
        • Prehranska dopolnila za plodnost za ženske
      • Hormonsko ravnovesje, sistem
      • Holesterol
      • Načrtovanje nosečnosti
      • Dolgoživost
      • Hidracija
      • Telesna teža
      • Sončenje
      • Prebava
        • Probiotiki,
        • Prebavni encimi,
        • Podpora črevesja,
        • Prebiotiki
      • Otroško zdravje
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Omega maščobne kisline - omega 3 za otroke,
        • Multivitamini za otroke,
        • Probiotiki za otroke
      • Čiščenje
      • Prehranska dopolnila za kosti, vezi in sklepno prehrano
      • Krvni sladkor
      • Prehranska dopolnila v nosečnosti
      • Žensko zdravje
    • Prehranska dopolnila
      • Minerali in multiminerali
        • Magnezij,
        • Cink,
        • Železo,
        • Selen,
        • Baker,
        • Kalcij,
        • Kalij,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Krom,
        • Molibden,
        • Elektroliti
      • Po organih in delih telesa
        • Kosti, sklepi, vezi,
        • Srce, žile,
        • Možgani,
        • Oči,
        • Koža, lasje, nohti,
        • Črevesje, želodec,
        • Jetra, ledvice,
        • Sečila,
        • Pljuča, dihalne poti
      • Športna prehrana
        • Športna prehrana po športih,
        • Fitnes prehranska dopolnila,
        • Beljakovine,
        • Aminokisline,
        • Elektroliti
      • Vitamini in multivitamini
        • Vitamin D,
        • Vitamin C,
        • Vitamin B,
        • Vitamini za ženske,
        • Multivitamini,
        • Vitamin K,
        • Vitamini za moške,
        • Vitamin E,
        • Vitamin A,
        • Vitamini za otroke
      • Prehranska dopolnila za vegane
      • Antioksidanti
      • Beljakovine
        • Sirotkini whey proteini,
        • Aromatizirane beljakovine,
        • Veganske beljakovine
      • Maščobe
        • Omega 3,
        • MCT maščobe
      • Aminokisline
        • Kreatin,
        • Glicin,
        • L-glutamin,
        • Druge aminokisline,
        • L-citrulin,
        • L-arginin,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeni
        • Ašvaganda,
        • Adaptogeni v kapsulah,
        • Adaptogeni v naravni obliki
      • Probiotiki
      • Elektroliti
      • Kolageni
      • Gobe
        • Reishi,
        • Hericium,
        • Cordyceps,
        • Čaga (čaga),
        • Maitake,
        • Šitake
      • Prehranska dopolnila za otroke
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Multivitamini za otroke,
        • Omega maščobne kisline - omega 3 za otroke,
        • Minerali za otroke,
        • Probiotiki za otroke
      • Morske in sladkovodne alge
      • Kolostrum (Colostrum)
      • Prebiotiki
      • Prehranska dopolnila za moške
      • Tinkture BrainMax
      • Prehranska dopolnila po cilju
      • Prehranska dopolnila za ženske
    • Ženske
      • Prehranska dopolnila za ženske
        • Za ženske,
        • Koža, lasje in nohti,
        • Nosečnost,
        • Podpora hormonskega sistema,
        • Plodnost,
        • Sečila
      • TOP izbor prehranskih dodatkov za ženske
      • Menstrualni pripomočki
      • Naravna kozmetika za ženske
      • Športna oblačila za ženske
    • Otroci
      • Vitamini in minerali za otroke
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Omega 3,
        • Multivitamini za otroke,
        • Probiotiki za otroke,
        • Za športne otroke,
        • Minerali za otroke
      • Zdrava prehrana in živila za otroke
      • Naravna kozmetika za otroke
      • Ekološka čistila za otroke
    • Oblačila in dodatki
      • Športna oblačila za ženske
        • Ženske pajkice, športne hlače in kratke hlače,
        • Ženske športne majice in topi,
        • Žensko športno spodnje perilo,
        • Ženski kolesarski dresi
      • Športna oblačila za moške
        • Moške športne hlače, trenirke in kratke hlače,
        • Moške športne majice in puloverji,
        • Moške kolesarske majice
      • Uniseks športna oblačila in dodatki
    • Živila
      • Sladke prigrizke in slani krekerji
        • Beljakovinske ploščice in piškoti,
        • Čokolade,
        • Sadje v čokoladi,
        • Čipsi in krekerji,
        • Žvečilni gumiji,
        • Sladke prigrizke in slani krekerji brez glutena,
        • Veganski sladki prigrizki in slani krekerji
      • Superživila
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorela,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Živila brez glutena
        • Sladke prigrizke in slani krekerji brez glutena,
        • Brezglutenske žitarice, žita, psevdožita,
        • Brezglutenske kreme, džemi in marmelade,
        • Brezglutenske testenine, stročnice in riž
      • Pijače
        • Osvežilne pijače,
        • Kakav in kakavne mešanice,
        • Čaji,
        • Kava,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombuča,
        • Energijske pijače in napitki
      • Živila za vegane
        • Veganski sladki prigrizki in slani krekerji,
        • Veganski namazi, džemi in marmelade,
        • Veganske žitarice, žita, psevdožita,
        • Veganske beljakovine,
        • Veganski riž, testenine in stročnice
      • Žitarice, žita, psevdožita
        • Granola,
        • Zajtrkovne kaše,
        • Žita in psevdožita,
        • Kosmiči,
        • Kvinoja,
        • Žitarice, žita, psevdožita za vegane,
        • Brezglutenske žitarice, žita, psevdožita
      • Začimbe in dišave
      • Oreščki in semena
      • Suho sadje
        • Liofilizirano sadje,
        • Suho sadje in zelenjava
      • Gobe in alge
        • Gobe,
        • Cordyceps,
        • Morske in sladkovodne alge
      • Oreškove kreme, džemi in marmelade
        • Sladke oreškove kreme,
        • Kreme, džemi in marmelade brez glutena,
        • Veganski namazi, džemi in marmelade BrainMax,
        • 100% oreškovi namazi,
        • BIO arašidovi namazi,
        • BIO lešnikove kreme BrainMax,
        • BIO džemi in marmelade,
        • BIO mandljeve kreme in masla BrainMax,
        • BIO indijski oreščki namazi BrainMax,
        • Beljakovinski namazi in masla
      • Olja, maščobe in prečiščena masla
      • Naravna sladila
      • Fermentirana in konzervirana živila
      • Pica, zavitki
      • Omake in pesta
      • Moke, mešanice in pudingi
      • Riž, testenine in stročnice
    • Dom
      • Vodeni filtri in vrči
      • Blokada modre svetlobe
        • 100% blokada modre svetlobe,
        • Blokada 100 % modre in zelene svetlobe,
        • Blokada 25-40 % modre svetlobe,
        • Blokada 80 % modre svetlobe
      • Posode za hrano, steklenice, šejkerji, torbe
      • Terapija z rdečo svetlobo
      • Razsvetljava
      • Brez odpadkov
      • Ekodrogerija
        • Čistilna sredstva,
        • Naravna in ekološka pralna sredstva,
        • Naravni in ekološki menstrualni vložki in tamponi
      • Aromaterapija
        • Eterična in esencialna dišeča olja,
        • Aroma difuzorji
    • Darila
      • Darilni boni
      • Darila do 80 €
      • Izbor NAJBOLJŠIH daril za moške
      • Darila do 40 €
      • Izbor NAJBOLJŠIH daril za ženske
      • Darila do 20 €
    • Kozmetika
      • Kreme in olja za sončenje
      • Nega telesa
      • Za moške
      • Nega zob
        • Zobne paste,
        • Zobne ščetke
      • Nega kože in ustnic
      • Za ženske
      • Nega las
      • Dezodoranti
      • Nega rok in nog
      • Otroška kozmetika
      • Darilni kompleti
    • Paketi
    • Novosti
      • Novosti v prehranskih dopolnilih
      • Novosti v živilih
      • Novosti v kozmetiki
      • Novosti za gospodinjstvo
      • Novosti v oblačilih
    • Moški
      • Prehranska dopolnila za moške
        • Za športno zmogljivost in regeneracijo,
        • Plodnost za moške,
        • Za prostato
      • Športna oblačila za moške
      • Naravna kozmetika za moške
    • Prihrani
      • Ugodni paketi
        • Ugoden paket prehranskih dopolnil,
        • Ugodni paketi živil,
        • Ugoden paket kozmetike
      • Akcija za prehranska dopolnila in bio živila
      • Reši me
      • Razprodaja - zadnji kosi
      • Akcija tedna
      • Ugodni paketi
    • Blagovne znamke
      • BrainLight
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Now® Foods
      • Swanson
      • TrainMax
    • Prijavite se
    Več
    Domov / Prehranska dopolnila / Maščobe

    Maščobe

    Maščobe so osnovna sestavina prehrane in nujne za absorpcijo vitaminov, topnih v maščobah, kot so vitamini A, D, E in K. So ena izmed treh glavnih makrohranil in jih sestavljajo trigliceridi, sestavljeni iz atomov ogljika in vodika. Priporočljivo je, da večino maščob zaužijemo iz nenasičenih maščobnih kislin, ki naj bi predstavljale večino dnevnega vnosa maščob (priporočeni delež je okoli 30–35 % celotne energije). Nenasičene maščobne kisline, kot so omega-3, najdemo na primer v repičnem olju ali ribah. Za ohranitev hranilnih lastnosti rastlinskih olj je priporočljivo prednostno uporabljati hladno stiskana olja. Maščobe opravljajo v telesu številne funkcije, med drugim služijo kot vir energije, so del celičnih struktur in sodelujejo pri zaščiti nekaterih organov.

    • Omega 3
    • MCT maščobe

    Najbolj prodajano

    1661 mainimage
    NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 90 mehkih žel
    Na zalogi (>5 kos)
    97919
     
    €22,40
    NOW Foods CoQ10 60 mg + Fish Oil, 60 mehkih kapsul  Koencim Q10 z ribjim oljem, prehransko dopolnilo
    NOW Foods CoQ10 60 mg + Fish Oil, 60 mehkih kapsul Koencim Q10 z ribjim oljem, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 pcs)
    691315
     
    €12,79
    NOW Krill in CoQ10, 60 mehkih kapsul  Krillovo olje s koencimom Q10, prehransko dopolnilo
    NOW Krill in CoQ10, 60 mehkih kapsul Krillovo olje s koencimom Q10, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    872756
     
    €26,54
    Swanson Borage olje, 1000 mg, 60 mehkih kapsul  Olje boreča v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Swanson Borage olje, 1000 mg, 60 mehkih kapsul Olje boreča v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 pcs)
    410455
     
    €12,38
    Swanson Sojin lecitin, 1200 mg, 90 mehkih kapsul  Sojin lecitin, prehransko dopolnilo
    Swanson Sojin lecitin, 1200 mg, 90 mehkih kapsul Sojin lecitin, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    422827
     
    €13,12
    NOW Omega-3 ribje olje Gummy Chews, marakuja, 36 žvečilnih bonbonov  Žvečilni bonboni z EPA in DHA, prehransko dopolnilo
    NOW Omega-3 ribje olje Gummy Chews, marakuja, 36 žvečilnih bonbonov Žvečilni bonboni z EPA in DHA, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo
    858309
     
    €14,86
    Swanson Sončnični lecitin, 90 mehkih kapsul  Sončnični lecitin, prehransko dopolnilo
    Swanson Sončnični lecitin, 90 mehkih kapsul Sončnični lecitin, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    659331
     
    €15,10
    NOW Red Omega (Red Yeast Rice), 180 mehkih kapsul  Ribje olje s koencimom Q10 in rdečim fermentiranim rižem, prehransko dopolnilo
    NOW Red Omega (Red Yeast Rice), 180 mehkih kapsul Ribje olje s koencimom Q10 in rdečim fermentiranim rižem, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    441190
     
    €41,75
    NOW CLA, 800 mg, 90 mehkih kapsul  Dodatek prehrani s konjugirano linolno kislino (CLA)
    NOW CLA, 800 mg, 90 mehkih kapsul Dodatek prehrani s konjugirano linolno kislino (CLA)
    Na zalogi (3 pcs)
    531134
     
    €14,86
    NOW Deviško kokosovo olje, 1000 mg, 120 mehkih kapsul  Deviško kokosovo olje v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    NOW Deviško kokosovo olje, 1000 mg, 120 mehkih kapsul Deviško kokosovo olje v mehkih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    360428
     
    €15,28

    Sidebar

    Cena

    € 4€ 81
    1481

    Blagovne znamke

    127 elementov za prikaz

    Razvrščanje izdelkov

    Skupaj 127 elementov

    List of products

    super omega 3
    Srce in žile Zdravje oči
    BrainMax Super Omega-3, 1050 mg, 60 mehkih kapsul Super kakovostno ribje olje 700 DHA / 280 EPA, ekološko oljčno olje, 30 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €18,32
    Cena na enoto: €0,31 / 1 capsule
    67224
    VEGAN OMEGA (1)
    Vegan Srce in žile Zdravje oči
    BrainMax Vegan Omega 3, 90 softgel kapsul Vegansko omega 3 olje, pridobljeno iz mikroalg v rastlinskih kapsulah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €30,57
    Cena na enoto: €0,34 / 1 capsule
    67236
    dha empty kopie
    Srce in žile Zdravje oči
    BrainMax DHA Algae, 250 mg, 60 mehkih kapsul rastlinskega izvora Vrhunsko vegansko olje iz alg omega-3 z 250 mg DHA v vsaki kapsuli, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €18,42
    Cena na enoto: €0,31 / 1 capsule
    Podrobnost
    67101
    pupalkovy olej kapsle vizual
    Hormonsko ravnovesje Žensko zdravje
    BrainMax Evening Primrose oil, jegličevo olje, 90 rastlinskih mehkih kapsul Olje svetlina iz semen svetlina, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €14,65
    Cena na enoto: €0,16 / 1 capsule
    60189
    SI nove
    Srce in žile
    BrainMax Omega-3 Fish Oil®, 180 softgel kapsul Premium ribje olje, 300 mg EPA in 200 mg DHA v vsaki kapsuli, 90 obrokov, prehransko dopolnilo
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €32,61
    Cena na enoto: €0,18 / 1 capsule
    Podrobnost
    64941
    si
    Srce in žile
    BrainMax Omega-3 Fish Oil®, 60 softgel kapsul Vrhunsko ribje olje, nizka oksidacija, visoka absorpcija. 300 mg EPA in 200 mg DHA v vsaki kapsuli, 30 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €12,20
    Cena na enoto: €0,20 / 1 capsule
    Podrobnost
    64938
    super omega complex
    Srce in žile Zdravje oči
    BrainMax Super Omega Complex, 60 mehkih kapsul Premium ribje olje z BIO astaksantinom in oljčnim oljem, vitamini D3&K2, 30 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €28,52
    Cena na enoto: €0,48 / 1 capsule
    Podrobnost
    67227
    vegan omega
    Vegan Srce in žile
    BrainMax Vegan Omega 3, 2850 mg DHA & EPA, 275 ml Najčistejši vir Omega 3, MEGA odmerek DHA, Polifenolna zaščita, D3 & K2, 25 do 50 obrokov, 100% VEGAN, prehransko dopolnilo
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €44,85
    Cena na enoto: €16,31 / 100 ml
    Podrobnost
    47286
    KIDS OMEGA
    Vegan Imuniteta Gibalni aparat
    BrainMax Vegan Omega Kids, omega-3 za otroke, 90 ml Najčistejši vir omega 3, 696 mg DHA, Polifenolna zaščita, D3 & K2, 45 obrokov, 100% VEGAN, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €20,36
    Cena na enoto: €22,62 / 100 ml
    Podrobnost
    48356
    1664 mainimage
    Imuniteta Gibalni aparat Srce in žile
    NOW Ultra Omega-3 z vitaminom D, 300 DHA / 600 EPA, 180 mehkih kapsul
    Na zalogi (>5 kos)
    €46,48
    Cena na enoto: €0,26 / 1 capsule
    23677
    DHA 2
    Srce in žile Zdravje oči
    NOW DHA-500, 500 DHA/250 EPA, Omega 3, 90 mehkih žel
    Na zalogi (>5 kos)
    €25,26
    Cena na enoto: €0,28 / 1 capsule
    98260
    Snímek obrazovky 2024 12 05 v 11.20.21
    Srce in žile
    Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil, Ekstra deviško olje polenovke, 90 mehkih kapsul Prehransko dopolnilo
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalogi (>5 kos)
    €40,77
    Cena na enoto: €0,45 / 1 capsule
    63444
    1662 mainimage
    Srce in žile Zdravje oči
    NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 180 mehkih žel
    Na zalogi (>5 kos)
    €40,36
    Cena na enoto: €0,22 / 1 capsule
    36738
    1661 mainimage
    Srce in žile Zdravje oči
    NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 90 mehkih žel
    Na zalogi (>5 kos)
    €22,40
    Cena na enoto: €0,25 / 1 capsule
    97919
    Snímek obrazovky 2026 02 09 v 12.43.38
    Osavi Super Strong Omega 3, 500 EPA / 250 DHA, 90 mehkih kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €26,08
    Cena na enoto: €0,29 / 1 capsule
    69441
    NOW Omega-3 ribje olje tekoče, limona, 500 ml  Tekoče ribje olje z okusom limone, prehransko dopolnilo
    Novost
    NOW Omega-3 ribje olje tekoče, limona, 500 ml Tekoče ribje olje z okusom limone, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (2 kos)
    €37,22
    435903
    1653 mainimage
    Spomin Srce in žile
    NOW Omega-3, molekularno destilirana, 500 mehkih žel
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalogi (2 kos)
    €37,91
    Cena na enoto: €0,08 / 1 capsule
    47616
    1 nexgen 90 kapsli omega 3 90 kapsli
    Imuniteta Energija
    €30,52 –33 %
    Reflex Nexgen® PRO Multivitamin 90 kapsul NOVO + Omega 3 90 kapsul GRATIS
    Na zalogi (>5 kos)
    €20,36
    Cena na enoto: €0,23 / 1 capsule
    98978
    1360 reflex omega 3 90 kapsli
    Srce in žile Zdravje oči
    Reflex Omega 3 - 90 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €10,16
    Cena na enoto: €0,11 / 1 capsule
    FA10554
    product 4358
    Swanson kaprilna kislina (Caprylic Acid), 600 mg, 60 kapsul
    Na zalogi (>5 kos)
    €10,57
    Cena na enoto: €0,18 / 1 capsule
    98832
    1.AR Kids Omega 3 30 gummies
    Tip Imuniteta
    Arctic Blue Kids Omega 3 gumiji, 250 mg DHA, 70 mg EPA, vitamin D 200 ie, 30 gumijev Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (1 kos)
    €22,40
    Cena na enoto: €0,75 / 1 kos
    62334
    1.AR Omega 3 60 kapslí (Aljaška)
    Srce in žile
    Arctic Blue Omega 3, 250 mg DHA, 400 mg EPA, 60 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (2 kos)
    €24,44
    Cena na enoto: €0,41 / 1 capsule
    62292
    1.AR Omega 3 60 kapslí (Norsko)
    Srce in žile
    Arctic Blue Omega 3, 280 mg DHA, 120 mg EPA, 60 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (3 kos)
    €12,20
    Cena na enoto: €0,20 / 1 capsule
    62301
    1.AR Omega 3 150ml
    Srce in žile
    Arctic Blue Omega 3, 450 mg DHA, 380 mg EPA, Vitamin D 400 IU, 150 ml Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (2 kos)
    €18,73
    Cena na enoto: €12,49 / 100 ml
    62307
    1.AR Omega 3 250ml
    Srce in žile
    Arctic Blue Omega 3, 450 mg DHA, 380 mg EPA, Vitamin D 400 IU, 250 ml Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €26,48
    Cena na enoto: €10,59 / 100 ml
    62304
    1.AR Omega 3 30 kapslí (Aljaška)
    Akcija Srce in žile Razprodaja
    Arctic Blue Omega 3, 550 mg DHA, 275 mg EPA & Vitamin D 400 IU, 30 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €16,28
    Cena na enoto: €0,54 / 1 capsule
    62262
    1.AR Vegan Omega 3 Algae 150ml
    Vegan
    Arctic Blue Vegan Omega 3, laneno olje in olje morskih alg, 150 ml Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (1 kos)
    €18,73
    Cena na enoto: €12,49 / 100 ml
    62310
    1.AR Vegan Omega 3 Algae 60 kapslí (250mg DHA)
    Vegan Razprodaja
    Arctic Blue veganske omega 3 alge, 250 mg DHA, 60 kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (1 kos)
    €16,28
    Cena na enoto: €0,27 / 1 capsule
    62295
    7224 rosita extra virgin cod liver oil liquid extra panensky olej z trescich jater 150 ml 1
    Ekstra deviško ribje olje Rosita, 150 ml
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €46,89
    Cena na enoto: €31,26 / 100 ml
    Podrobnost
    46436
    Snímek obrazovky 2020 07 23 v 13.36.26
    Žensko zdravje
    Garden of Life Oceans Mom DHA, DHA bonboni za mamice, 30 mehkih žel
    Na zalogi (1 kos)
    €22,81
    Cena na enoto: €0,76 / 1 kos
    97873
    dr. formulated prenatal DHA 30 softgels 500x600
    Žensko zdravje
    Garden of Life Prenatal DHA (omega za nosečnice), 30 kapsul
    Na zalogi (>5 kos)
    €30,16
    Cena na enoto: €1,01 / 1 capsule
    43059
    Jarrow Formulas EPA-DHA Balance, 120 mehkih kapsul  Ribje olje z 800 mg EPA in 400 mg DHA, 60 dnevnih odmerkov
    Novost
    Jarrow Formulas EPA-DHA Balance, 120 mehkih kapsul Ribje olje z 800 mg EPA in 400 mg DHA, 60 dnevnih odmerkov
    Na zalogi (>5 kos)
    €53,78
    320891
    Jarrow Formulas EPA-DHA Balance, 240 mehkih kapsul  Ribje olje z 800 mg EPA in 400 mg DHA, 120 dnevnih odmerkov
    Novost
    Jarrow Formulas EPA-DHA Balance, 240 mehkih kapsul Ribje olje z 800 mg EPA in 400 mg DHA, 120 dnevnih odmerkov
    Na zalogi (>5 kos)
    €74,47
    910116
    1982 DHAFishOilSesameLignansOliveExtract 1 ezgif.com webp to jpg converter
    Srce in žile
    Life Extension Super Omega-3 EPA/DHA ribje olje, ribje omega-3 EPA/DHA, 120 mehkih kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (1 kos)
    €48,93
    Cena na enoto: €0,41 / 1 capsule
    66891
    Snímek obrazovky 2022 01 23 v 9.35.29
    Srce in žile
    Life Extension Super Omega-3 EPA/DHA ribje olje, sezamovi lignani in oljčni izvleček, 60 enteričnih kapsul
    Na zalogi (>5 kos)
    €24,85
    Cena na enoto: €0,41 / 1 capsule
    35379
    Snímek obrazovky 2025 03 11 v 13.50.18
    Vegan Razprodaja
    Nature's Answer Svetlinovo olje, 120 ml
    Na zalogi (2 kos)
    €28,52
    Cena na enoto: €23,77 / 100 ml
    64710

    Listing controls

    Pagination

    You are on page 1 of 4.

    • 1
    • 4
    Skupaj 127 elementov
    Top

    Zakaj vključiti maščobe v svoj jedilnik?

    Maščobe spadajo med osnovne makrohranila in imajo v sodobni prehrani svoje trdno mesto. Ne gre le za vir energije – maščobe so naravni del raznolikega jedilnika in sodelujejo pri številnih procesih v organizmu. Prav zato se danes vse pogosteje govori o kakovosti maščob, ne pa o njihovem splošnem omejevanju. V praksi to pomeni, da izbiramo predvsem kakovostne maščobe in olja, kot so hladno stiskana rastlinska olja, ghi, MCT olja ali naravno prisotne maščobe v živilih. Te maščobe se običajno uporabljajo v vsakdanji kuhinji – bodisi pri kuhanju, peki ali kot del hladnih jedi. V BrainMarket želimo ponuditi maščobe, ki imajo smisel z vidika sodobnega pristopa k prehrani.

    Poznate vse mite o maščobah v sodobni prehrani? Poglejmo jih, da jih ovržemo

    Maščobe imajo za sabo dolgo zgodovino nerazumevanja. Še do nedavnega so jih pogosto označevali za nekaj, čemur se je bolje izogibati. Danes pa vemo, da je situacija veliko bolj kompleksna in da je predvsem pomemben tip maščob in njihova kakovost. Eden najpogostejših mitov je, da so vse maščobe neprimerne. V resnici se maščobe razlikujejo po sestavi in lastnostih – obstajajo različne vrste maščobnih kislin, ki se naravno pojavljajo v živilih. Sodobna prehrana zato poudarja prej uravnotežen pristop in pravilen izbor maščob, kot njihovo popolno izključitev. Druga pogosto obravnavana tema je vprašanje, kako maščobe uporabljati v kuhinji. Ne vse maščobe so primerne za visoke temperature, druge pa so bolj primerne za hladno kuhinjo. Zato je pomembno izbirati maščobe glede na njihove lastnosti in način uporabe – na primer olja za kuhanje, maščobe za peko ali olja, primerna za solate. Kategorija maščob danes predstavlja veliko več kot le osnovno surovino. Je področje, ki odraža sodobni pristop k prehrani, kakovost surovin in zavestno izbiro tega, kar dajemo na krožnik.

     

    Footer

    BrainMarket.si

    Informacije za vas

    • Kontakti
    • Vaši priljubljeni izdelki
    • Najpogosteje zastavljena vprašanja
    • Dostava in plačila
    • Reklamacije in vračilo blaga

    O podjetju

    • O nas
    • Zgodovina
    • Kontakti
    • Veleprodaja
    • O BrainMaxu
    • Lastna živilska proizvodnja
    • Pomagamo

    Naši projekti

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Prijavite se na e-novice

    in prejmite nasvete za zdrav življenjski slog, ekskluzivne ponudbe in informacije o novih izdelkih – vnesite svoj e-naslov.

    Sledite nam na družbenih omrežjih:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    GLS DPD UPS VISA MasterCard Apple Pay Google Pay Klarna.
    Najdete nas v 10 evropskih državah:
    SI SI
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.si. Vse pravice pridržane.
    • Politika zasebnosti
    • Pogoji poslovanja
    • Cookies
    • Ustvarjeno s Shoptet Premium
    Več kot 200.000 preverjenih ocen
    Naši izdelki so laboratorijsko testirani
    Več kot 900.000 opravljenih naročil
    Brezplačna dostava od €50

    Kontakt

    • info@brainmarket.si
    • +386 38 280 589
    • https://www.facebook.com/profile.php?id=61567708568903
    • brainmarket_si

    Naroči se na novice

    Enter your email and we will send you informations about new products in our e-shop.

    Ne izpolnjujte tega polja

    Z vnosom e-pošte se strinjate z pogoji varstva osebnih podatkov

    Shoptet PremiumUstvaril Shoptet Premium Avtorske pravice 2026 BrainMarket.si. Vse pravice pridržane. Uredi nastavitve piškotkov