Ta spletna stran uporablja piškotke. Z nadaljnjim brskanjem po tej spletni strani izražate soglasje z njihovo uporabo. Več informacij najdete tukaj.

Preskoči na vsebino

Prijavite se v svoj račun

Ne izpolnjujte tega polja

Nova registracijaSte pozabili geslo?

ali
Prijavite se s Facebookom
Prijavite s Googlem
Nadaljuj v košarico
Podpora strankam:+386 38 280 589info@brainmarket.si
  • Moji priljubljeni
  • Blog
    BrainMarket.si
    Košarica Prazna košarica
    • BrainMax®
      • BrainMax® prehranska dopolnila
        • Za moške,
        • Minerali, multiminerali, elektroliti,
        • Za ženske,
        • Cilji,
        • Omega 3,
        • Vitamini in multivitamini,
        • Aminokisline,
        • Proteini,
        • Kolageni,
        • Antioksidanti,
        • Adaptogeni,
        • Prebiotiki in probiotiki,
        • Predtrenažni stimulansi,
        • Goveji organi,
        • Gobe in morske alge,
        • Tinkture,
        • Za vegane
      • BrainMax za moške
        • Prehranska dopolnila BrainMax za moške,
        • Kozmetika za moške,
        • Športna oblačila za moške
      • Živila
        • Sladke prigrizke in slani krekerji,
        • Živila brez glutena,
        • Sušeni plodovi,
        • Žitarice, žita, psevdožita,
        • Veganska živila,
        • Olja, maščobe in prečiščena masla,
        • Pice in zavitki,
        • Naravna sladila,
        • Začimbe in dišave,
        • Moke, mešanice in pudingi,
        • Riž, testenine, stročnice,
        • Superživila,
        • Omake in pesta,
        • Fermentirana in konzervirana živila,
        • Zdrave, naravne in osvežilne pijače,
        • Oreškove kreme, džemi in marmelade,
        • Gobe in morske alge
      • BrainMax za ženske
        • Prehranska dopolnila BrainMax za ženske,
        • Športna oblačila za ženske,
        • BrainMax naravna kozmetika za ženske
      • BrainMax za otroke
      • LAUF
      • Vzorci
        • Vzorci prehranskih dopolnil,
        • Vzorci živil
      • Fitnes pripomočki
      • Oblačila in modni dodatki
    • Poletje
    • Cilji
      • Trening in šport
      • Imunost
        • Zelišča,
        • Multiminerali,
        • Multivitamini
      • Koncentracija
      • Moško zdravje
        • Prehranska dopolnila za plodnost za moške,
        • Prehranska dopolnila za prostato,
        • Prehranska dopolnila za športno zmogljivost in regeneracijo
      • Spomin
      • Energija, vitalnost
      • Spanec
      • Duševno zdravje
      • Libido in plodnost
        • Prehranska dopolnila za plodnost za moške,
        • Prehranska dopolnila za plodnost za ženske
      • Hormonsko ravnovesje, sistem
      • Holesterol
      • Načrtovanje nosečnosti
      • Dolgoživost
      • Hidracija
      • Telesna teža
      • Sončenje
      • Prebava
        • Probiotiki,
        • Prebavni encimi,
        • Podpora črevesja,
        • Prebiotiki
      • Otroško zdravje
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Omega maščobne kisline - omega 3 za otroke,
        • Multivitamini za otroke,
        • Probiotiki za otroke
      • Čiščenje
      • Prehranska dopolnila za kosti, vezi in sklepno prehrano
      • Krvni sladkor
      • Prehranska dopolnila v nosečnosti
      • Žensko zdravje
    • Prehranska dopolnila
      • Minerali in multiminerali
        • Magnezij,
        • Cink,
        • Železo,
        • Selen,
        • Baker,
        • Kalcij,
        • Kalij,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Krom,
        • Molibden,
        • Elektroliti
      • Po organih in delih telesa
        • Kosti, sklepi, vezi,
        • Srce, žile,
        • Možgani,
        • Oči,
        • Koža, lasje, nohti,
        • Črevesje, želodec,
        • Jetra, ledvice,
        • Sečila,
        • Pljuča, dihalne poti
      • Športna prehrana
        • Športna prehrana po športih,
        • Fitnes prehranska dopolnila,
        • Beljakovine,
        • Aminokisline,
        • Elektroliti
      • Vitamini in multivitamini
        • Vitamin D,
        • Vitamin C,
        • Vitamin B,
        • Vitamini za ženske,
        • Multivitamini,
        • Vitamin K,
        • Vitamini za moške,
        • Vitamin E,
        • Vitamin A,
        • Vitamini za otroke
      • Prehranska dopolnila za vegane
      • Antioksidanti
      • Beljakovine
        • Sirotkini whey proteini,
        • Aromatizirane beljakovine,
        • Veganske beljakovine
      • Maščobe
        • Omega 3,
        • MCT maščobe
      • Aminokisline
        • Kreatin,
        • Glicin,
        • L-glutamin,
        • Druge aminokisline,
        • L-citrulin,
        • L-arginin,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeni
        • Ašvaganda,
        • Adaptogeni v kapsulah,
        • Adaptogeni v naravni obliki
      • Probiotiki
      • Elektroliti
      • Kolageni
      • Gobe
        • Reishi,
        • Hericium,
        • Cordyceps,
        • Čaga (čaga),
        • Maitake,
        • Šitake
      • Prehranska dopolnila za otroke
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Multivitamini za otroke,
        • Omega maščobne kisline - omega 3 za otroke,
        • Minerali za otroke,
        • Probiotiki za otroke
      • Morske in sladkovodne alge
      • Kolostrum (Colostrum)
      • Prebiotiki
      • Prehranska dopolnila za moške
      • Tinkture BrainMax
      • Prehranska dopolnila po cilju
      • Prehranska dopolnila za ženske
    • Ženske
      • Prehranska dopolnila za ženske
        • Za ženske,
        • Koža, lasje in nohti,
        • Nosečnost,
        • Podpora hormonskega sistema,
        • Plodnost,
        • Sečila
      • TOP izbor prehranskih dodatkov za ženske
      • Menstrualni pripomočki
      • Naravna kozmetika za ženske
      • Športna oblačila za ženske
    • Otroci
      • Vitamini in minerali za otroke
        • Vitamini za imunski sistem za otroke,
        • Omega 3,
        • Multivitamini za otroke,
        • Probiotiki za otroke,
        • Za športne otroke,
        • Minerali za otroke
      • Zdrava prehrana in živila za otroke
      • Naravna kozmetika za otroke
      • Ekološka čistila za otroke
    • Oblačila in dodatki
      • Športna oblačila za ženske
        • Ženske pajkice, športne hlače in kratke hlače,
        • Ženske športne majice in topi,
        • Žensko športno spodnje perilo,
        • Ženski kolesarski dresi
      • Športna oblačila za moške
        • Moške športne hlače, trenirke in kratke hlače,
        • Moške športne majice in puloverji,
        • Moške kolesarske majice
      • Uniseks športna oblačila in dodatki
    • Živila
      • Sladke prigrizke in slani krekerji
        • Beljakovinske ploščice in piškoti,
        • Čokolade,
        • Sadje v čokoladi,
        • Čipsi in krekerji,
        • Žvečilni gumiji,
        • Sladke prigrizke in slani krekerji brez glutena,
        • Veganski sladki prigrizki in slani krekerji
      • Superživila
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorela,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Živila brez glutena
        • Sladke prigrizke in slani krekerji brez glutena,
        • Brezglutenske žitarice, žita, psevdožita,
        • Brezglutenske kreme, džemi in marmelade,
        • Brezglutenske testenine, stročnice in riž
      • Pijače
        • Osvežilne pijače,
        • Kakav in kakavne mešanice,
        • Čaji,
        • Kava,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombuča,
        • Energijske pijače in napitki
      • Živila za vegane
        • Veganski sladki prigrizki in slani krekerji,
        • Veganski namazi, džemi in marmelade,
        • Veganske žitarice, žita, psevdožita,
        • Veganske beljakovine,
        • Veganski riž, testenine in stročnice
      • Žitarice, žita, psevdožita
        • Granola,
        • Zajtrkovne kaše,
        • Žita in psevdožita,
        • Kosmiči,
        • Kvinoja,
        • Žitarice, žita, psevdožita za vegane,
        • Brezglutenske žitarice, žita, psevdožita
      • Začimbe in dišave
      • Oreščki in semena
      • Suho sadje
        • Liofilizirano sadje,
        • Suho sadje in zelenjava
      • Gobe in alge
        • Gobe,
        • Cordyceps,
        • Morske in sladkovodne alge
      • Oreškove kreme, džemi in marmelade
        • Sladke oreškove kreme,
        • Kreme, džemi in marmelade brez glutena,
        • Veganski namazi, džemi in marmelade BrainMax,
        • 100% oreškovi namazi,
        • BIO arašidovi namazi,
        • BIO lešnikove kreme BrainMax,
        • BIO džemi in marmelade,
        • BIO mandljeve kreme in masla BrainMax,
        • BIO indijski oreščki namazi BrainMax,
        • Beljakovinski namazi in masla
      • Olja, maščobe in prečiščena masla
      • Naravna sladila
      • Fermentirana in konzervirana živila
      • Pica, zavitki
      • Omake in pesta
      • Moke, mešanice in pudingi
      • Riž, testenine in stročnice
    • Dom
      • Vodeni filtri in vrči
      • Blokada modre svetlobe
        • 100% blokada modre svetlobe,
        • Blokada 100 % modre in zelene svetlobe,
        • Blokada 25-40 % modre svetlobe,
        • Blokada 80 % modre svetlobe
      • Posode za hrano, steklenice, šejkerji, torbe
      • Terapija z rdečo svetlobo
      • Razsvetljava
      • Brez odpadkov
      • Ekodrogerija
        • Čistilna sredstva,
        • Naravna in ekološka pralna sredstva,
        • Naravni in ekološki menstrualni vložki in tamponi
      • Aromaterapija
        • Eterična in esencialna dišeča olja,
        • Aroma difuzorji
    • Darila
      • Darilni boni
      • Darila do 80 €
      • Izbor NAJBOLJŠIH daril za moške
      • Darila do 40 €
      • Izbor NAJBOLJŠIH daril za ženske
      • Darila do 20 €
    • Kozmetika
      • Kreme in olja za sončenje
      • Nega telesa
      • Za moške
      • Nega zob
        • Zobne paste,
        • Zobne ščetke
      • Nega kože in ustnic
      • Za ženske
      • Nega las
      • Dezodoranti
      • Nega rok in nog
      • Otroška kozmetika
      • Darilni kompleti
    • Paketi
    • Novosti
      • Novosti v prehranskih dopolnilih
      • Novosti v živilih
      • Novosti v kozmetiki
      • Novosti za gospodinjstvo
      • Novosti v oblačilih
    • Moški
      • Prehranska dopolnila za moške
        • Za športno zmogljivost in regeneracijo,
        • Plodnost za moške,
        • Za prostato
      • Športna oblačila za moške
      • Naravna kozmetika za moške
    • Prihrani
      • Ugodni paketi
        • Ugoden paket prehranskih dopolnil,
        • Ugodni paketi živil,
        • Ugoden paket kozmetike
      • Akcija za prehranska dopolnila in bio živila
      • Reši me
      • Razprodaja - zadnji kosi
      • Akcija tedna
      • Ugodni paketi
    • Blagovne znamke
      • BrainLight
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Now® Foods
      • Swanson
      • TrainMax
    • Prijavite se
    Več
    Domov / Cilji / Imunost

    Prehranska dopolnila za podporo imunskega sistema

    Kakšna je oprema šampiona za imuniteto? Vitamini, minerali, adaptogeni in antioksidanti! Torej vse, kar vaše telo potrebuje, da je močno, odporno in pripravljeno na karkoli. Zdravje ni naključje, je strategija. In mi v BrainMarketu radi verjamemo v strategije! V tej kategoriji boste našli kakovostne in premium prehranske dodatke, ki so namenjeni za dneve, ko vam ni ravno do petja.

    • Zelišča
    • Multiminerali
    • Multivitamini

    Najbolj prodajano

    enhanced ginseng
    BrainMax Enhanced Ginseng & Shilajit, 60 rastlinskih kapsul Izvleček korejskega ginsenga (20 % ginsenozidov) in šilajit, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    66552
     
    €16,28
    SI (2)
    BrainMax Zinc Complex®, 50 rastlinskih kapsul Kombinacija cinka, bakra in selena v visoko biološko uporabnih oblikah, 50 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    66561
     
    €9,35
    Odorless garlic
    NOW Odorless Garlic (izvleček česna brez vonja), 250 mehkih kapsul
    Na zalogi (4 kos)
    70010
     
    €17,91
    0610 mainimage
    NOW Citrus Bioflavonoids 700 mg, 100 kapsul
    Na zalogi (4 kos)
    43908
     
    €13,02
    Swanson Vitamin E s selenom, 400 IU, 90 mehkih kapsul  Vitamin E in selen iz selenovih kvasovk, prehransko dopolnilo
    Swanson Vitamin E s selenom, 400 IU, 90 mehkih kapsul Vitamin E in selen iz selenovih kvasovk, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 pcs)
    771243
     
    €11,55
    NOW AlphaSorb-C, 500 mg, 180 rastlinskih kapsul  Pufriran vitamin C s citrusovimi bioflavonoidi, prehransko dopolnilo
    NOW AlphaSorb-C, 500 mg, 180 rastlinskih kapsul Pufriran vitamin C s citrusovimi bioflavonoidi, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    987851
     
    €30,40
    Swanson Elderberry, 120 rastlinskih kapsul  S plodovi in ekstraktom plodov črnega bezga, prehransko dopolnilo
    Swanson Elderberry, 120 rastlinskih kapsul S plodovi in ekstraktom plodov črnega bezga, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    183712
     
    €13,62
    Swanson pufrani vitamin C, 500 mg, 250 tablet  Pufrani vitamin C v tabletah, prehransko dopolnilo
    Swanson pufrani vitamin C, 500 mg, 250 tablet Pufrani vitamin C v tabletah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (5 pcs)
    468494
     
    €15,28
    Swanson Železo (Ferrous Fumarate), 18 mg, 60 kapsul  Železo iz železovega fumarata, prehransko dopolnilo
    Swanson Železo (Ferrous Fumarate), 18 mg, 60 kapsul Železo iz železovega fumarata, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (4 pcs)
    243224
     
    €4,51
    NOW Sun-E, 400 IU, 60 mehkih kapsul  Prehransko dopolnilo z vitaminom E, 60 mehkih kapsul
    NOW Sun-E, 400 IU, 60 mehkih kapsul Prehransko dopolnilo z vitaminom E, 60 mehkih kapsul
    Na zalogi (5 pcs)
    497011
     
    €17,35

    Sidebar

    Cena

    € 0€ 124
    10124

    Blagovne znamke

    447 elementov za prikaz

    Razvrščanje izdelkov

    Skupaj 447 elementov

    List of products

    shilajit
    BrainMax Enhanced Shilajit PrimaVie®, 500 mg, 60 rastlinskih kapsul S 50 % fulvične kisline, 10,3 % DBP in koencimom Q10, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €32,61
    Cena na enoto: €0,54 / 1 capsule
    67725
    panax ginseng vizual
    Vegan Imuniteta Spomin
    Brainmax® Panax Ginseng Alcohol Free Tincture, Extract, 100 ml Izvleček pravega ginsenga z 25 % ginsenozidov, zeliščna tinktura brez alkohola z glicerinom, do 100 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €9,90
    Cena na enoto: €0,10 / 1 ml
    69985
    D3 K2 vegan vizual
    Vegan Imuniteta Gibalni aparat
    BrainMax Vegan Vitamin D3 & K2 4000 IU / K2 kot MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 100 rastlinskih kapsul Veganski vitamin D3 in vitamin K2 kot MK7 all-trans K2VITAL®DELTA, jod, betakaroten in olivni prah, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €40,77
    Cena na enoto: €0,41 / 1 capsule
    60243
    8595726812638 BM Best VitaminE Complex
    BrainMax Best Vitamin E Complex, Tokotrienoli v naravni obliki, 90 rastlinskih kapsul Najmočnejša oblika vitamina E, 50-krat močnejša od običajnega vitamina E, 90 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €32,61
    Cena na enoto: €0,36 / 1 capsule
    64890
    vizuakek
    BrainMax Edhanced Shilajit Himalayas, 500 mg, 60 kapsul S 50 % fulvične kisline in koencima Q10, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €20,36
    Cena na enoto: €0,34 / 1 capsule
    67107
    enhanced ginseng
    BrainMax Enhanced Ginseng & Shilajit, 60 rastlinskih kapsul Izvleček korejskega ginsenga (20 % ginsenozidov) in šilajit, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €16,28
    Cena na enoto: €0,27 / 1 capsule
    66552
    enhanced monolaurin
    Imuniteta
    BrainMax Enhanced Monolaurin, 100 rastlinskih kapsul Visok odmerek monolavrina s česnom in kvercetinom, 100 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €15,94
    Cena na enoto: €0,16 / 1 capsule
    67500
    organ complex vizual
    Energija
    BrainMax Grass-Fed Beef Organ kompleks, goveji organi, 240 kapsul Liofilizirana mešanica govejih organov, hranjenih s travo, z bogatim prehranskim profilom, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €53,01
    Cena na enoto: €0,22 / 1 capsule
    60775
    gummies2
    Plodnost Energija
    BrainMax Shilajit & Ashwagandha Gummies, 60 bonbonov Adaptogeni kompleks z okusom črnega ribeza, 30 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €20,36
    Cena na enoto: €0,34 / 1 kos
    67260
    Snímek obrazovky 2024 09 12 144746
    Imuniteta
    Performance Epigenetic Complex, 60 rastlinskih kapsul Kurkumin, resveratrol, pterostilben za najboljše rezultate v epigenetiki, Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €28,52
    Cena na enoto: €0,48 / 1 capsule
    3959
    astaxantin komplex vizual
    BrainMax Astaxanthin Complex, 60 rastlinskih kapsul BIO astaksantin, lutein, zeaksantin, likopen, najmočnejši antioksidanti, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €57,09
    Cena na enoto: €0,95 / 1 capsule
    64413
    betaglucan
    Imuniteta
    BrainMax Betaglucan, 90 rastlinskih kapsul B-1,3/1,6 D-glukan z vitaminom C iz acerole, 45 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €16,28
    Cena na enoto: €0,18 / 1 capsule
    68856
    fertility complex vizual (2)
    Plodnost
    BrainMax Grass-Fed Fertility complex, podpora plodnosti, 240 kapsul Liofiliziran grass-fed kompleks zaradi vsebnosti cinka prispeva k normalni plodnosti in reprodukciji, prehransko dopolnilo.
    Na zalogi (>5 kos)
    €57,09
    Cena na enoto: €0,24 / 1 capsule
    60772
    BIO beef kidney vizual
    Imuniteta
    BrainMax Grass-Fed Beef Kidney, goveja ledvica, BIO, 240 kapsul Liofilizirane organske goveje ledvice z visoko vsebnostjo hranil za vitalnost in energijo, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €53,01
    Cena na enoto: €0,22 / 1 capsule
    60769
    beef testicles vizual
    Plodnost
    BrainMax Grass-Fed Beef testicles, goveji testisi, 240 kapsul Liofilizirani goveji testisi, hranjeni s travo, za podporo plodnosti, metabolizma in ravni testosterona, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €61,17
    Cena na enoto: €0,25 / 1 capsule
    60763
    imunizer sacek
    Imuniteta
    BrainMax IMMUNIZER® DRINK, napitek za podporo imunosti 17 najmočnejših snovi za krepitev imunskega sistema, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €2
    Podrobnost
    66000/1K
    liquid curcumin
    Imuniteta
    BrainMax Liquid Liposomal Curcumin, Mango, 200 mg, 250 ml Znanstveno dokazano 46,7-krat večja absorpcija, z naravnimi konzervansi, 25 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €26,48
    Cena na enoto: €10,59 / 100 ml
    67329
    liposomal vitC
    Imuniteta
    BrainMax Liquid Liposomal Vitamin C, Liposomski Vitamin C, 500 mg, 250 ml Največja absorpcija za podporo imunosti, ravni energije, mentalnemu in živčnemu sistemu, 50 obrokov, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €30,57
    Cena na enoto: €12,23 / 100 ml
    Podrobnost
    63360
    liposomal breath support
    Imuniteta
    €40,77 –15 %
    BrainMax Liposomski kompleks za podporo dihanju, 200 ml BrainMax Breath Support Complex, mešanica zelišč za sprostitev dihalnih poti in odstranjevanje sluzi, 20 obrokov, prehransko dopolnilo
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €34,65
    Cena na enoto: €17,33 / 100 ml
    Podrobnost
    48089
    liposomal booster JPG
    Imuniteta
    BrainMax liposomski kompleks za podporo imunosti, ISENOLIC®, 200 ml BrainMax tekoči liposomski ojačevalec imunosti
    Trenutno ni na voljo (>5 kos)
    €36,69
    Cena na enoto: €18,35 / 100 ml
    Podrobnost
    48092
    microbial balance (1)
    BrainMax Microbial Balance, 60 rastlinskih kapsul Kompleks 6 znanstveno preverjenih naravnih sestavin za podporo črevesja in odpornosti, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €16,28
    Cena na enoto: €0,27 / 1 capsule
    64311
    66753 5 8595726812645 brainmax fenugreek seed 90 caps
    Akcija
    BrainMax Organic Fenugreek 700 mg, BIO Fenugreek, 90 rastlinskih kapsul Rok uporabe 09/2026, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €14,24
    Cena na enoto: €0,16 / 1 capsule
    99996.290
    oregano oil nova etiketa
    Imuniteta
    BrainMax Oregano Oil 80% Carvacrol 100 rastlinskih kapsul Standardizirani izvleček origana z visoko vsebnostjo karvakrola, 100 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €22,40
    Cena na enoto: €0,22 / 1 capsule
    66807
    dried ginger 3x4
    Display-food
    BrainMax Pure® Dried Ginger, Sušen ingver, BIO, 300 g Pikantna energija iz narave – za imunost, prebavo in vitalnost vsak dan
    Na zalogi (>5 kos)
    €14,65
    Cena na enoto: €4,88 / 100 g
    67191
    alergy2
    Akcija Imuniteta
    BrainMax set Spring Complex Komplet za celovito podporo dihalnih poti, črevesja in splošnega zdravja
    Na zalogi (>5 kos)
    €81,17
    65205
    spermidine vizual
    Tip Vegan Imuniteta
    BrainMax Spermidine Chlorella 2,5 mg, 100 rastlinskih kapsul Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €18,32
    Cena na enoto: €0,18 / 1 capsule
    61296
    Vánoční Sady 125392 kopie 2
    BrainMax Božični MINI komplet za imunost Celovita podpora imunosti v pametnem božičnem paketu za ljubitelje zdravega načina življenja, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €39,95
    67875
    brainmax performance greens sampler
    Vegan Imuniteta
    Performance Greens®, 10 g, VZOREC Prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €0,53
    Cena na enoto: €5,30 / 100 g
    48427
    vizual
    Imuniteta
    BrainMax® Kid’s Spring Support, Wild Berry, 250 ml Liposomska podpora dihanjem z okusom gozdnih sadežev, 25 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €26,90
    69763
    Brainmax shilajit drops 10 II
    Imuniteta
    BrainMax Shilajit Drops with Manuka Honey, 10 ml Tekoči šilajit iz Himalaje, mikrofiltriran, z organskim manuka medom, do 40 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €49,50
    Cena na enoto: €4,95 / 1 ml
    70249
    Brainmax shilajit drops 30ml
    Imuniteta
    BrainMax Shilajit Drops with Manuka Honey, 30 ml Tekoči šilajit iz Himalaje, mikrofiltriran, z organskim manuka medom, do 120 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €123,82
    Cena na enoto: €4,13 / 1 ml
    70252
    BrainMax® Ashwagandha Gummies, 60 bonbonov  Gumijasti bonboni z izvlečkom ašvagande 10 : 1 in vitaminom B6, okus jabolka, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Novost
    BrainMax® Ashwagandha Gummies, 60 bonbonov Gumijasti bonboni z izvlečkom ašvagande 10 : 1 in vitaminom B6, okus jabolka, 60 odmerkov, prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €15,28
    70766
    vyr 9424samahan
    Imuniteta
    Link Natural Samahan, Ayurvedski zeliščni čaj, 10 kom , prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €4,45
    69480
    59543 5 samahan 25 sacku ezgif.com webp to jpg converter
    Imuniteta Razprodaja
    Link Natural Samahan, Ayurvedski zeliščni čaj, 25 kom , prehransko dopolnilo
    Na zalogi (>5 kos)
    €9,75
    69483
    Doctors best PepZin Zinc Carnosine Complex 120 kapsli front
    Imuniteta
    Doctor's Best PepZin GI, kompleks cinka-L-karnozina, cink-L-karnozin, 120 rastlinskih kapsul
    Na zalogi (>5 kos)
    €32,61
    Cena na enoto: €0,27 / 1 capsule
    11762
    ll
    Tip Vegan Imuniteta
    Vodna kreša - Zeliščne kapljice
    Na zalogi (>5 kos)
    €4,04
    472

    Listing controls

    Pagination

    You are on page 1 of 13.

    • 1
    • 13
    Skupaj 447 elementov
    Top

    Imunski ščit v BrainMarketu ne podcenjujemo

    Predstavljajte si imunski sistem kot ščit, ki nas vsak dan podpira v obrambi pred zunanjimi vplivi. Da lahko pravilno deluje, potrebuje dovolj pomembnih mikrohranil – vitaminov, mineralov in drugih snovi, ki jih telo pridobiva s prehrano. Če naš jedilnik ni dovolj raznolik, so lahko primerni tudi prehranski dodatki iz te kategorije. Če vaš jedilnik ni dovolj raznolik, so lahko za podporo naravni odpornosti telesa primerni tudi prehranski dodatki iz te kategorije.

    Imunsko ravnovesje je stvar navad

    Odgovor imunskega sistema se začne pri vsakodnevnih navadah. V tej kategoriji boste našli skrbno izbrane izdelke z vitaminom C, D3 ali cinkom, ki prispevajo k normalnemu delovanju imunskega sistema. A pri hrani se ne konča! Za imunski sistem skrbimo tudi s kakovostnim spanjem, redno telesno aktivnostjo na svežem zraku, otuževanjem in pozitivno naravnanostjo duha ter preizkušenimi naravnimi pomočniki, kot so zelišča za imunski sistem.

    Posvetujemo, kako začeti!

    Ne veste, katere izdelke uporabiti kot imunski ščit? Ste začetnik pri prehranskih dodatkih? Tudi na vas smo v BrainMarketu mislili! Za vas imamo pripravljene pametne pakete za podporo imunskemu sistemu, tako da vam ni treba razmišljati, katere izdelke izbrati. Izbrali smo najboljše za vsakega izmed nas!

    Kako nastane imuniteta?

    Imunost se gradi postopoma in je rezultat sodelovanja več sistemov v telesu. Osnova je t.i. prirojena imunost, s katero se rodimo in ki deluje kot prva obrambna linija. Na to se navezuje pridobljena (adaptivna) imunost, ki si jo telo ustvarja skozi življenje, na primer po prebolelih boleznih ali zaradi cepljenja, ko si organizem "zapomni", kako se spopasti s konkretno grožnjo.

    Primarno vlogo ima tudi črevesni mikrobiom, saj prav v črevesju prebiva velik del imunskih celic. Za tistega, ki ga imamo pod nadzorom, pa skrbimo sami – s kakovostjo prehrane, dovolj spanja, gibanjem in omejitvijo splošnega stresa. Prav zato so prehranski dodatki z vitaminom C, D3 in cinkom priljubljeni pomočniki, saj prispevajo k normalnemu delovanju imunskega sistema.

    Zelišča za imunski sistem

    Narava ponuja številna zelišča, ki jih ljudje že stoletja uporabljajo kot naravno podporo odpornosti telesa. Med najbolj priljubljenimi so:

    • Ehinaceja (rdeči ameriški slamnik) – tradicionalno uporabljeno zelišče, povezano s obdobji povečane obremenitve organizma
    • Črni bezeg – priljubljen predvsem v hladnejših mesecih
    • Ingver – naravna surovina, ki je pogosto del segrevalnih napitkov in strelcev
    • Kurkuma – pogosto uporabljena v kombinaciji s piperinom za boljšo absorpcijo

    Kako naravno podpreti imunski sistem?

    Imunski sistem najbolje podprete s kombinacijo zdravega življenjskega sloga in ciljno prehrano. Ključ je dovolj spanja, redna telesna aktivnost, otuževanje, omejitev stresa in raznolika prehrana, bogata s potrebnimi vitamini in minerali. Če jedilnik ne pokriva vsega potrebnega, ga lahko dopolnite z vitaminom C, D3, cinkom ali zelišči za imunski sistem, kot sta ehinaceja ali črni bezeg.

     

    Footer

    BrainMarket.si

    Informacije za vas

    • Kontakti
    • Vaši priljubljeni izdelki
    • Najpogosteje zastavljena vprašanja
    • Dostava in plačila
    • Reklamacije in vračilo blaga

    O podjetju

    • O nas
    • Zgodovina
    • Kontakti
    • Veleprodaja
    • O BrainMaxu
    • Lastna živilska proizvodnja
    • Pomagamo

    Naši projekti

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Prijavite se na e-novice

    in prejmite nasvete za zdrav življenjski slog, ekskluzivne ponudbe in informacije o novih izdelkih – vnesite svoj e-naslov.

    Sledite nam na družbenih omrežjih:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    GLS DPD UPS VISA MasterCard Apple Pay Google Pay Klarna.
    Najdete nas v 10 evropskih državah:
    SI SI
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.si. Vse pravice pridržane.
    • Politika zasebnosti
    • Pogoji poslovanja
    • Cookies
    • Ustvarjeno s Shoptet Premium
    Več kot 200.000 preverjenih ocen
    Naši izdelki so laboratorijsko testirani
    Več kot 900.000 opravljenih naročil
    Brezplačna dostava od €50

    Kontakt

    • info@brainmarket.si
    • +386 38 280 589
    • https://www.facebook.com/profile.php?id=61567708568903
    • brainmarket_si

    Naroči se na novice

    Enter your email and we will send you informations about new products in our e-shop.

    Ne izpolnjujte tega polja

    Z vnosom e-pošte se strinjate z pogoji varstva osebnih podatkov

    Shoptet PremiumUstvaril Shoptet Premium Avtorske pravice 2026 BrainMarket.si. Vse pravice pridržane. Uredi nastavitve piškotkov